Jak na recenze

Jak na recenze

Co je to recenze? 

Recenze ( posoudit, zhodnotit ) je písemný kritický posudek. Uživatelské hodnocení pomáhají při výběru správné firmy a slouží jako informace o firmě nebo daném produktu.

 Jak přidat recenzi?

Recenze zadáváte jednoduše v detailu firmy. Abychom se vyhnuli falešným recenzím, je potřeba každou novou recenzi potvrdit jedním kliknutím v aktivačním emailu, který Vám odešleme.

Pro slovní vyjádření jsou určená políčka „Klady“ a „Zápory“. Oznámkovat jako ve škole můžete firmu/eshop v celkovém hodnocení. Toto hodnocení se zobrazí formou hvězdiček, stejně jako je tomu například u hotelu. Dáváte-li firmě/eshopu nejlepší známku 1, pak od vás získává 5 hvězdiček.

Na závěr zadáte Vaše jméno/přezdívku, email ( vyberete, zda chcete, aby byl zveřejněný ), opíšete bezpečnostní kód a recenzi odešlete.

Vzor recenze:

 recenze

Moderátorem recenzí je portál www.artikul.cz.

Pravidla recenzí – zde.

Cílem recenzí je poukázat na klady, případně zápory. V žádném případě není cílem recenzí firmy/eshopy jakkoliv bezdůvodně poškozovat. Prostor pro vulgarismy a jiná hanlivá slova zde není. Prosím mějte na paměti, že Vaše recenze mohou ovlivnit následná rozhodnutí třetích osob.

Na veškeré další dotazy Vám rádi odpovíme emailem podpora@artikulsystem.cz.

 

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *