On-line nákup potravin

On-line nákup potravin

Máte málo času? Šetříte každou minutu? Vyzkoušeli jste někdy on-line nákup potravin?  Přinášíme Vám přehled e-shopů, které nabízí nákup potravin s dovozem až k Vám domů nebo do práce. Ušetří čas, který můžete věnovat končíkům, rodině…

Internetových obchodů nabízejících potraviny je mnoho. Těch, které nabízejí čerstvé pečivo, ovoce, zeleninu a máslo na jednom místě, podstatně míň. Srovnání podmínek některých eshopů, které zavážejí čerstvé potraviny a nákupy až ke dveřím našich domovů vidíte v tabulce. Žádnou ze služeb jsme si nevyzkoušeli v reálu, neporovnávali jsme jejich ceny ani jejich kvalitu. Vycházíme pouze z podmínek, které o sobě firmy uvádějí na svých webech, a to u náhodně vybraných eshopů v květnu 2014. Hlavní podmínkou byla nabídka sortimentu čerstvého pečiva, másla, ovoce a zeleniny.

 E-shopy, u kterých můžete srovnávat zboží na našem férovém srovnávači www.artikul.cz  :

 MůjnákupOstrava.cz, MYFOOD, ROHLIK.cz, Zmarket , Online Saturninkteré také naleznete v tabulce níže.

Některé z uvedených eshopů nabízejí rozvoz přepravními společnostmi po celé ČR, což v tabulce není uvedeno. Důvodem je doručovací doba, která by rohlík okradla o čerstvost.

Znáte další on-line obchody, ve kterých si mohu nakoupit potraviny? Napište nám, rádi údaje do tabulky doplníme obchod@artikulsystem.cz.

 

Jeden komentář

  1. Dobrý den,
    chystá se také nějaký obchod s potravinami zavážet havíčkobrodsko?
    Jsem z Chyšky směrovací číslo 582 54, dočkáme se?
    Děkuji Edita

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *